Послуги /Біржові послуги

Біржові послуги
Біржові послуги

Біржа – це некомерційна організація, завданням якої є не вилучення прибутку, а створення найбільш сприятливих умов для учасників біржи у сфері біржової діяльності.

Біржові послуги

Біржові торги проходять у чітко призначений час і у визначеному місці для кожного біржового товару цієї біржі. Вони можуть тривати по кілька годин щодня або лише кілька хвилин, аби лишень зафіксувати офіційну біржову ціну. Кожна біржа зазвичай має у своєму розпорядженні власний великий біржовий зал, в якому відповідні майданчики («ями») призначаються для торгівлі окремим товаром. Проте трапляється, що кілька бірж ведуть свою торгівлю в одному біржовому залі.

Участь у біржових торгах – доволі складний і трудомісткий процес для недосвідчених учасників. Саме ж проведення торгів, починаючи з підготовки необхідної документації, супроводження торгів і до оскарження, у випадку необхідності, результатів, є теж достатньо непростим, а учаснику без спеціальних навичок впоратися з усіма нюансами складно.

Група компаній Partner’s надає своїм клієнтам послуги із захисту та представництва інтересів у сфері проведення біржових товарних торгів. Окрім того, ми пропонуємо Вам біржові торги як інструмент і допоможемо Вам організувати реалізацію майна на відкритих торгах на товарних біржах-партнерах на вигідних для Вас умовах.

Звертайтеся 044 599 36 96 і ми вирішимо всі Ваші питання оперативно та якісно.

Чому ми
  • представлення послуг із захисту та представництва у сфері проведення біржевих товарних торгів
  • доступні ціни
  • оперативна та якісна робота
  • реалізація майна на відкритих торгах на товарних біржах-партнерах на вигідних для Вас умовах
  • кваліфіковані консультації